Lincoln Ultra Premium


JESTEŚ ODPOWIEDZIALNY NA ZAWSZE ZA TO, CO OSWOIŁEŚ

Energia, przywiązanie i lojalność naszych pupili to wyraz tego jak bardzo o nie dbamy. To co im ofia­rujemy wraca do nas podwójnie.

Opieka i uczucia jakimi darzymy nasze zwierzęta jest równie ważna jak posiłki, które im zapew­niamy. Pełnowartościowa, zbilansowana dieta jest gwarancją zdrowia, szczęścia i dobrego sa­mopoczucia naszego czworonoga. Dostarczając zwierzęciu wysokiej klasy produkty odżywcze świadczymy o tym jak odpowiedzialnym jesteśmy opiekunem.

 

DOSTARCZAMY TO CO NAJLEPSZE DLA TWOJEGO ZWIERZAKA

Nasze wartości to zdrowie i czas, dlatego też dokładamy wszelkich starań aby ułatwić Państwu karmienie zwierząt w najbardziej optymalny dla nich sposób. Wysoka jakość i zbi­lansowany skład naszych produktów to gwarancja zdrowia Państwa zwierzaków. Karma Lincoln Premium dostarczy or­ganizmowi pupila cennych minerałów i wartości odżywczych, dzięki czemu jego sierść będzie lśniąca, skóra zdrowa a oczy błyszczce. Gotowa formuła naszej karmy pozwala skrócić czas na przygotowanie posiłku do minimum. Tym samym zyskuje­cie więcej wspólnych chwil na zabawę czy spacer z waszym ulubieńcem.

 

Lincoln Ultra Premium to najwyższej jakości karmy dla psów i kotów. Stawiamy na zdrowie i dobrą kondycję zwierząt, co jest dla nas naj­wyższym celem. Nowe formuły naszych produk­tów podnoszą podstawowe procesy życiowe oraz zapewniają wysoką smakowitość naszych karm.