O nas


Mając w domu zwierzę dowolnego gatunku zawsze chcą Państwo dla niego jak najlepiej, przez co zaopatrzają się w odpowiednie produkty, kupują mu zabawki i spędzają z nim czas, aby nigdy nie czuło się samotne. Dlatego właśnie potrzebny jest sklep, który zapewni w pełni naturalne karmy dla psa i kota i pozwoli czworonogowi cieszyć się zdrowiem w każdym centymetrze.

Dbamy o naturalne składniki dla kota i psa

Sklep internetowy MiskaPupila.pl to doskonałe rozwiązanie dla każdej osoby, której zależy przede wszystkim na najwyższej jakości produktach. Każda karma dla kota lub psa w naszej ofercie jest dokładnie dobrana. Aby została umieszczona w naszej ofercie nie może bowiem posiadać w składzie sztucznych konserwantów, ulepszaczy czy polepszaczy smakowych. Tylko wtedy możemy mieć pewność, że jest ona zdrowa dla zwierzaka. Sprawdzamy jednak także czy nie posiada ona również naturalnych składników, które mogłyby w jakikolwiek sposób narazić czworonoga na niebezpieczeństwo. Karmy dla psów i kotów w naszym asortymencie są produkowane na zasadzie “human grade” - użyte produkty nadają się do spożycia przez ludzi.

Praktykujemy bezproblemowy kontakt z Klientem i szybką wysyłkę

Jedną z najważniejszych wartości dla naszej firmy jest odpowiednie podejście do Klienta. Dlatego właśnie zawsze dbamy o to, by wystawiony w sklepie internetowym towar był dostępny fizycznie w magazynie. Dzięki temu możemy zapewnić natychmiastową wysyłkę każdej paczki. Zamawiana u nas karma dla psa lub kota jest często dostarczana do Państwa nawet w dniu zakupu lub rankiem następnego dnia.

Bardzo chętnie pomożemy w doborze najlepszych produktów

Z naszych produktów od lat korzysta coraz większa ilość osób. Sklep internetowy MiskaPupila.pl ceni sobie niemal każdy Klient, który miał do czynienia z naszym podejściem zarówno do zwierząt, jak i ludzi. Do każdego z Państwa podchodzimy kompletnie indywidualnie. Dlatego właśnie bardzo zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą specjalnego formularza. Jeśli jednak jest taka możliwość i potrzeba, zapraszamy do naszej siedziby. Z chęcią pomożemy w wybraniu idealnej karmy, aby Pupil zawsze był zdrowy i szczęśliwy.